Hakkımızda

Hakkımızda

        Gerek özel güvenlik ve gerekse iş hayatı ile ilgili yasal zorunlulukları yerine getirirken; koşulsuz müşteri memnuniyetinin, çalışanların yüksek seviyede eğitimi ve motivasyonuna bağlı olduğu gerçeğinden hareketle;

Her seviyede çalışanların kalitesi ile moral ve motivasyonlarına azami önem vermek,

         Müşteri taleplerini sunulacak hizmetin asgari gerekleri olarak kabul edip, hizmeti beklentilerin üzerinde gerçekleştirmek,

Koşullara göre alternatifler yaratarak ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

                              

ALBAN GÜVENLİK, güvenlik kavramının bütün yönlerini karşılayacak ve ülkemizde bu konuda özel sektöre düşen görevleri tam anlamıyla gerçekleştirecek bir potansiyel ve yapıya sahiptir. Müşterinin düşündüğü ve talep ettiği güvenlik kavramının bir adım ilerisinde olmak.

 

ALBAN GÜVENLİK özel güvenlik alanındaki faaliyetlerin 5188 sayılı yasa ile bir düzen altına alınması üzerine bu yasaya uygun olarak, Emniyet Genel Müdürlüğünün çeşitli birimlerinde deneyimlere sahip ve bu alanda sektörün içinde aktif olarak çalışmaları olan profesyonellerin önderliğinde 15 Mart 2010 tarihinde kurulmuştur.

 

ALBAN GÜVENLİK, güvenlik kavramının bütün yönlerini karşılayacak ve ülkemizde bu konuda özel sektöre düşen görevleri tam anlamıyla gerçekleştirecek bir potansiyel ve yapıya sahiptir.

 

ALBAN GÜVENLİK, olarak, müşteri memnuniyeti temelinde genişleyen ve iyileşen hizmetlerimizi;güvenlik konusunda işin mutfağından gelen uzman eğitici ve yöneticilerden oluşan kadrolarları ile birimlerinde çalışan personelin günün koşullarına göre hizmetiçi eğitimleri yerinde verilerek herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için titiz bir yönetim anlaşı sürdürülmektir.

 

Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi,

Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi

 

ALBAN GÜVENLİK, kalite, uzmanlık ve profesyonellikten ödün vermeyen, çalışma prensiplerini kar amacının üzerinde tutan bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

       Bu anlayışı paylaşan, güvenilir, kaliteli, sorunsuz, kurumsal bir güvenlik hizmeti arayışı içerisindeki yerli ve yabancı işletmelerin taleplerini karşılamaya hazırdır.


7/24 SİZLERLEYİZ

Sizin için servislerimiz ...

24 Saat Destek

24 Saat Destek

Bizlere bu 0545 557 70 57 telefon numarası üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz...

E-Ticaret

E-ticaret Çözümleri

Güvenli ve hızlı bir şekilde kontrol edilebilen akıllı e-ticaret sistemlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

İletişim

İletişim

Adres: İsmailbey, Koza Evleri B blok no: 8/1-A, Kanarya Sokak 37000 Kastamonu Merkez/Kastamonu

0545 557 70 57

info@albanguvenlik.com.tr